سوخت مصرفی ماشین آلات

نرم افزار نگهداری و تعمیرات
نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا
۱۳۹۸/۰۱/۰۷
مصرف سوخت ماشین آلات

مصرف سوخت ماشین آلات

مدیریت سوخت مصرفی ماشین آلات

مصرف سوخت ماشین آلات

نحوه مدیریت سوخت مصرفی ماشین آلات در سیستم نت

مدیریت میزان مصرف سوخت ماشین آلات

با توجه به بالا بودن هزینه سوخت در کشور و نیز بالا بودن میزان مصرف ماشین آلات سنگین در پروژه های عمرانی ساختمانی و معدنی و همچنین عدم کنترل و نظارت بر نحوه توزیع و مصرف سوخت در شرکت ها، هزینه های بسیاری متوجه این شرکت ها میگردد که در صورت مدیریت می توان هزینه سوخت مصرفی را به صورت چشم گیری کاهش داد.

نرم افزار تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات آلکا در منوی عملیات کارکرد بخشی را برای مدیریت سوخت مصرفی طراحی کرده است تا با استفاده از آن، شرکت ها بتوانند میزان مصرف سوخت ماشین آلات خود را زیر نظر داشته باشند.

شرکت های عمرانی که در برخی از پروژه ها به دور از جایگاه ها قرار دارند و نیز ممنوعیت ورود برخی از ماشین آلات سنگین از جمله لودر،گریدر،غلتک و .. به داخل شهر و جایگاه های توضیع سوخت شرکت هارا بر آن داشته تا در محل پارکینگ شرکت و یا در سر پروژه تانکر های سوخت تعبیه کنند.
بر این اساس میبایست میزان ورود و خروج سوخت به تانکرها /مخازن ها و نیز میزان مصرف هر دستگاه کنترل شود تا از مصرف بی رویه و یا کنترل نشده جلوگیری به عمل آید.

سوخت مصرفی ماشین آلات
مصرف سوخت ماشین آلات راهسازی
مصرف سوخت ماشین آلات سنگین

بخش مدیریت سوخت در  نرم افزار نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه

نرم افزار نت آلکا با طراحی این قسمت تحت عنوان مدیریت سوخت مصرفی این امکان را به مشتریان خود میدهد تا بتواند سوخت مصرفی ماشین آلات خود را بر اساس میزان کارکرد واقعی آن دستگاه در اختیار کاربران قرار دهد و یا کنترل نمایند.

با توجه به کنترل میزان حواله سوخت دریافتی و حواله سوخت صادره به ماشین آلات دیگر این امکان وجود نخواهد داشت سوخت موجود در تانکر بدون دستور و حواله خارج شود و یا کاربران سوخت مازاد دریافت کنند چرا که میزان سوخت ورودی بر اساس حواله های شرکت ملی نفت در نرم افزار ثبت شده و نیز ماشین آلات بر اساس میزان مصرفی که از طریق کارکرد آنها تعریف میشود قادر خواهند بود که از تانکر سوخت سوختگیری نمایند.
بدین ترتیب شرکت ها می تواندد از طریق نرم افزار نت آلکا سوخت مصرفی خود را مدیریت کنند و بدون شک این روند تاثیر بسیاری در کاهش مصرف سوخت شرکت و نیز کاهش هزینه های شرکت را در بر خواهد داشت.

برای نمایش لیست ماژول ها کلیک کنید مدیریت سوخت مصرفی

۳۱۵ total views, 2 views today

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.