نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا

نرم‌افزار-نگهداری-و-تعمیرات
نرم افزار نگهداری و تعمیرات
۱۳۹۷/۰۶/۲۵
مصرف سوخت ماشین آلات
سوخت مصرفی ماشین آلات
۱۳۹۸/۰۱/۱۰
نرم افزار نگهداری و تعمیرات

نرم افزار نگهداری و تعمیرات

نرم افزار نگهداری و تعمیرات

 

با گسترش علم فناوری اطلاعات  این امکان فراهم میشود تا بسیاری از کارها از طریق سیستم های کامپیوتری انجام پذیرند. نرم افزار تعمیر و نگهداری یکی از ابزار هایی است که امروزه مورد استقبال شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی قرار گرفت است، با استفاده از این نرم افزار می توان لوازم و تجهیزات ثابت و متحرک را تحت کنترل قرار داده و با دقت عمل بییشتری نسبت به تعمیر و نگهداری تجهیزات اقدام نمود.

با استفاده از این نرم افزار میتوان از زمان دقیق سرویس های دوره ای شده و به راحتی هزینه ها و میزان خرابی و تعمیرات را کنترل نمود.

نرم افزار تعمیر و نگهداری

نرم افزار تعمیر و نگهداری

 

با انجام به موقع و دقیق سرویس ها و تعمیرات  طول عمر تجهیزات افزایش یافته و این امر میتواند از هزینه های هنگفت ناشی از خرابی تجهیزات در سازمان ها جلوگیری نموده و نیز باعث افزایش طول عمر و بهره وری بیشتر تجهیزات گردد.

یکی از نرم افزار های قدرتمند در این زمینه نرم افزار آلکا میباشد که توسط شرکت سامان در سال ۱۳۸۷ طراحی و راه اندازی گردیده است. و در بیش از ۱۰۰ شرکت و سازمان خصوصی و دولتی نصب و راه اندازی گردیده است.

شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان یکی از شرکت های طراحی و تولید نرم افزار در کشور است که توانسته نرم افزار های تخصصی مختلفی را تولید و روانه بازار کند و همچنین توانسته است با شرکت ها  سازمانهای خصوصی  و دولتی همچون شهرداری ها همکاری نماید.

نرم افزار آلکا :

نرم افزار آلکا بدون شک یکی از جامع ترین نرم افزار های تعمیر و نگهداری موجود در حال حاضر می باشد که بخشهای بسیاری همچون تجهیزات ثابت ، متحرک ، سیستم سوخت، مدیریت معادن و غیره را تحت پوشش قرار داده تا بتواند پاسخگوی تمامی نیازمندی های مشتریان خود باشد.

نسخه جدید نرم افزار آلکا :

در سال ۱۳۹۳ نسخه جدید و تحت وب نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا توسط شرکت منتشر گردید که نسبت به نسخه قبل دارای امکانات و قابلیت های بیشتری بوده و امکان اجرا بر روی هر نوع سیستم عامل و سخت افزاری (موبایل/تبلت/کامپیوتر) را دارا می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمایید.

قابلیت ها و امکانات نرم افزار تعمیر نگهداری :

۳۴۶ total views, 2 views today

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.